Permanentní make up

Alena Svobodová 
tel: 
602 607 720
IČO: 71699112

 
Jaroslava Habartová
tel: 776 123 451
IČO:40563821 
Co je permanentní make-up
Jde o dočasnou úpravu tvaru, barev a asymetrií pokožky formou pigmentace. K pigmentaci se používají barvy, které jsou určené pro permanentní makeup obličeje a mají atest kontrolního úřadu ČR.
Permanentní makeup má živostnost 2-5 let. Trvalost pigmentace je závislá na typu barvy, hloubce tetování i na tom, jak organismus barevné pigmenty přijme. Velký vliv na stálost a trvalost pigmentace má i kosmetika, kterou každodenně požíváte.
Permanentní makeup musí působit přirozeně a je perfektním podkladem pro líčení, sportování, na dovolené, kdy bez ohledu na čas
a aktivitu vypadáte stále upravená a nalíčená.
Jaký typ permanentního makeupu vám nabízíme?
Nejčastěji se pigmentace provádí na obočí, očních linkách a na rtech. Existuje mnoha metod, které se používají. V mém studiu využívám jednu z nejmodernějších technik úpravy obočí – mikroblading, neboli vláskování obočí a pudrování (ombre efekt). Oční linky tetuji nejčastěji do kontur oka, kdy se opticky zahustí linie vašich řas (oči vypadají jako trvale nalíčené). Rty tetuji formou 3D efektu, tedy kontura plus barevná výplň rtů. Rty díky tomu vypadají plastičtěji a k jejich finální úpravě postačí i bezbarvý lesk.

Absolutní kontraindikace
  • Těhotenství
  • Cukrovka, hypertenze, porucha srážlivosti krve a další závažná onemocnění
  • Znaménka, pihy, nebo jiné kožní útvary v místě pigmentace
Adresa
Ženské domovy
Ostrovského 253/3
Praha 5 Smíchov
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one